Nasz Zespół

biuro rachunkowe Szczecin

MIROSŁAWA PAROL

Właścicielka Firmy – Biegły rewident.
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.
Doświadczona księgowa, wieloletni praktyk w firmach produkcyjnych na stanowisku głównego księgowego.
W czasie swojej kariery zawodowej zdobyła ogromną wiedzę w dziedzinie rachunkowości, księgowości firmy, doradztwa podatkowego oraz badania sprawozdań finansowych.
Pozytywnie nastawiona do otaczającej rzeczywistości. Siła spokoju. Potrafi znaleźć rozwiązanie w nawet w najbardziej skomplikowanej sytuacji.
Uwielbia nordic-walking i podróże. Świetna szefowa, na którą zawsze można liczyć.

TOMASZ PAROL

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, posiadający uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, zatrudniony w Firmie od 2001 r.

Zwolennik powiedzenia: “w zdrowym ciele zdrowy duch”.

Pasjonat biegania, uczestnik wielu zawodów, aktywnie propagujący tę formę spędzania wolnego czasu. Szczęśliwy mąż i ojciec oraz właściciel owczarka belgijskiego, który wabi się Yoda.

BARBARA SZYLLER

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.
Sumienna i dokładna w pracy księgowej.
Kancelaria pokłada w niej duże nadzieje, bo szybko zdobywa wiedzę praktyczną i jest bardzo zaangażowana w swoich działaniach.
W czasie spacerów odpoczywa w dobrym towarzystwie.
Bardzo lubi oglądać skoki narciarskie.
Basia mówi: “Nie planuj, jutro okaże się jak jest”

MAGDALENA MĄDRZYK

Absolwentka Wydziału Ekonomiki i Organizacji Gospodarki Żywnościowej w zakresie Rachunkowość i Finanse Akademii Rolniczej w Szczecinie oraz Wydziału Mechanicznego w zakresie Zarządzania Systemami Produkcyjnymi Politechniki Szczecińskiej. Posiada uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Magda jest niezwykle energiczną osobą. Świetnie zorganizowana posiada umiejętność zarządzania kilkoma obszarami funkcjonowania Firmy jednocześnie.
Aktywnie spędza wolny czas, skutecznie zaszczepiona przez Tomka bakcylem biegowym uczestniczy w wielu imprezach biegowych organizowanych w Szczecinie i na terenie całego kraju.
Bardzo towarzyska, otwarta i zawsze chętna do udzielenia pomocy 

MARIA CZAJKIEWICZ

Absolwentka Wydziału Ekonomiki i Organizacji Gospodarki Żywnościowej w zakresie Rachunkowość i Finanse Akademii Rolniczej w Szczecinie.
Swoje doświadcznie w zawodzie zdobywała pracując jako główna księgowa w firmach handlowych i usługowych.

Posiada ogromną wiedzę w zakresie rachunkowości, swobodnie porusza się po meandrach prawa podatkowego. Punktualna i znakomicie zorganizowana, zawsze dotrzymuje danego słowa. Wymagająca w stosunku do siebie, przy tym niezwylke skromna i sumienna osoba.
Gdy “nasi” grają w siatkówkę, kibicuje im całym sercem 

ADRIANNA WITKOWSKA

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Finanse i Rachunkowość w specjalności Rachunkowość finansowa i auditing.

Swoje doświadczenie w zawodzie zdobywała na stanowisku  księgowej w dużej Spółce zajmującej się usługami.
W naszym biurze dała się poznać jako osoba dokładna, sumienna i otwarta na przyswajanie nowej wiedzy.
Bardzo lubi piłkę nożną, kibicowała Francji podczas ostatnich Mistrzostw Świata